Skip to content Skip to footer

Teatr

Teatr w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym prezentuje sztuki i koncerty znakomitych artystów

Scena teatru w POSK jest miejscem występów dla wspaniałych aktorów, jak również muzyków i prezenterów.

 

TEATR POSK
Część budynku, w której mieści się teatr, została wykończona i uroczyście otwarta w roku 1982.
Klimatyczne miejsce z odsłoniętymi cegłami dodaje obiektowi uroku. Teatr, będący  na dwóch poziomach, mieści 300 widzów.

teatr@posk.org

zobacz nas na Facebooku

 

TEATR POSK DZIECIOM

Nowo otwarty Teatr POSK Dzieciom powstał z myślą o najmłodszej publiczności. Wizją teatru jest wystawianie przedstawień na najwyższym poziomie, które będą również skierowane do dorosłej publiczności.

Dzięki wspaniałemu kierownictwu TPD Monice Kobylec oraz asystentowi reżysera Weronice Brudzińskiej, w marcu mieli Państwo okazję obejrzeć wyjątkowy spektakl teatralny, który był wystawiany zarówno przez dorosłych i dziecięcych aktorów.

Przedstawienie “Powtórka z Czerwonego Kapturka” było wspaniałym doświadczeniem i z pewnością zostanie zapamiętane przez wszystkich, którzy je widzieli. POSK otrzymał bardzo dużo wiadomości o cudownym spektaklu i profesjonaliźmie wykonania oraz prośby o następne przedstawienia. Jesteśmy pewni, że Teatr POSK Dzieciom będzie wystawiał kolejne sztuki na najwyższym poziomie.

zobacz nas na Facebooku


 

TEATR SYRENA

Jest Polskim Teatrem Dziecięcym i Młodzieżowym z siedzibą w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym – POSK.  Jest najstarszym teatrem dla dzieci.

@kryssie.bell.1

 


 

Współpracujemy również często z SCENA POLSKA UK

Misją Sceny Polskiej jest utrwalanie i prezentacja najpiękniejszego dorobku w dziedzinie poezji krajowej i emigracyjnej celem rozrywki i wzmacniania tożsamości narodowej Polaków na obczyźnie.

@ScenaPolska.UK