Skip to content Skip to footer

’Sztuka ma swój własny język’

Galeria Sztuki w POSK

W galerii wystawiana jest sztuka współczesna, artystów indywidualnych jak również wystawy tematyczne związków i grup artystycznych.

O Galerii POSK

Wystawy polskie i międzynarodowe

’Sztuka ma swój własny język’ - jest to motto Galerii POSK, która stanowi integralną część miejsca polskiej kultury w Londynie. Galeria prezentuje dzieła artystów międzynarodowych, niekoniecznie o polskim pochodzeniu, skupiając się na sztuce współczesnej. Wystawy indywidualne oraz tematyczne tworzone są przez zarówno pojedynczych artystów, jak i grupy związków artystycznych. Dodatkowo, galeria organizuje wystawy o tematyce historycznej, związane z Polską lub ważnymi rocznicami wydarzeń. Pozostając niezależną instytucją charytatywną, POSK pobiera opłaty za zorganizowanie wystawy w Galerii, jednakże nie pobiera prowizji od sprzedaży dzieł, która w całości przysługuje artystom.

learn-online-3

Wynajem Galerii

Propozycję wystawy z prezentacją i opisem należy wysyłać do Dyrektora Galerii Joanny Ciechanowskiej. Prosimy o kontakt na adres:
j.ciechanowska@btinternet.com

Certificates-2

Znakomici artyści

Zapraszamy do obejrzenia unikalnych wystaw historycznych oraz tych organizowanych w ramach festiwali artystycznych!

award-1

Wstęp wolny

Promowanie kultury i sztuki to misja POSK, wejście na każdą wystawę jest bezpłatne!

Galeria wystawy

Poprzednie wystawy

POSK Gallery indoor
POSK Gallery indoor2
POSK Gallery indoor3
POSK Serendipity
by The Association of Polish Artists in Great Britain

"Serendipity"

Oficjalne otwarcie zimowej wystawy „Serendipity”

Feliks Polski
By POSK

‘Punki, Książęta i Protesty: Kroniki Feliksa Topolskiego RA’

POSK we współpracy z Topolski Memoir zorganizował wystawę ‘Punki, Książęta i Protesty: Kroniki Feliksa Topolskiego RA’, zorganizowanej w ramach Polsko-Angielskiego Forum Kultury im. Krystyny Skarbek (Granville-Skarbek Anglo-Polish Cultural Exchange) i zaprezentowanej w nowej odsłonie w Galerii POSK.

POSK Roddy Maude-Roxby
By Roddy Maude-Roxby

ASSOCIATIVE DRIFTS

„Associative Drifts” przygląda się powiązaniom, występom i w dużej mierze niewidzianej sztuce wizualnej Roddy'ego Maude-Roxby'ego, który urodził się w 1930 roku i nadal pracuje, uczy i maluje.

Wynajem Galerii

Propozycję wystawy z prezentacją i opisem należy wysyłać do Dyrektora Galerii Joanny Ciechanowskiej. Prosimy o kontakt na adres:

Odwiedź naszą Galerię!

Galeria mieści się w głównym holu POSK, zaraz po wejściu przez główne wejście