Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koncert duetu jazzowego: Tomasz Zyrmont i Sean Khan

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Koncert duetu jazzowego: Tomasz Zyrmont i Sean Khan

16 grudnia, 2023 @ 8:30 pm - 10:30 pm

Duet Jazzowy: pianista Tomasz Zyrmont i saksofonista Sean Khan.

Rewelacyjni muzycy – Sean Khan oraz Tomasz Zyrmont łączą siły, tworząc wyjątkową, muzyczną kolaborację. Z bogactwem doświadczenia i repertuarem obejmującym różne gatunki, to dynamiczne duo nie tylko obiecuje, ale także tworzy hipnotyzujące i porywające występy.

Sean Khan to renomowany jazzowy saksofonista, a jednocześnie doświadczony edukator, to postać już znana na brytyjskiej scenie jazzowej. Zaliczył występy na ikonicznych scenach Londynu, takich jak Ronnie Scott’s, London Jazz Cafe, Cargo, Koko i 606 Club. Jego koncerty cechuje techniczna biegłość i głęboka emocjonalność, a zasięg międzynarodowy obejmuje festiwale i kluby we Francji, Portugalii, Danii, Japonii, na Kubie i nie tylko.

Tomasz Zyrmont to pianista i kompozytor wnosi wszechstronne doświadczenie oraz talent kompozytorski do tej muzycznej współpracy. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Polsce oraz Guildhall School of Music and Drama w Londynie, występował na prestiżowych scenach, w tym w Parlamencie Brytyjskim, klubie jazzowym Ronnie Scott’s, 606 Club, Boisdale na Canary Wharf. Tomasz koncertował w Niemczech, Francji, Belgii, Luksemburgu oraz USA.

Muzycy w swojej kilkuletniej współpracy mają na swoim wspólnym koncie koncerty w kwartecie, z którym pojawili się na poskowej scenie w 2022 roku, a w listopadzie tego roku zagrali w znanym polskim klubie Jazz Club Pod Filarami w Gorzowie Wielkopolskim przy pełnej widowni.

Sobota 16 grudnia 2023, bar 19:30, koncert 20:30.

Bilety w cenie £15 do nabycia przy wejściu, w recepcji POSK-u oraz na platformie Eventbrite: https://rb.gy/yad7yg

Muzyczne linki:

www.tomaszzyrmont.com

Details

Date:
16 grudnia, 2023
Time:
8:30 pm - 10:30 pm
Event Category:

Venue

Jazz Cafe POSK
238-246 King Street
London, W6 0RF United Kingdom
+ Google Map